Aplikacje

Witamy w kategorii Aplikacje, w której skupiamy się na najnowszych trendach i innowacjach związanych z aplikacjami mobilnymi i desktopowymi. W tym dynamicznie zmieniającym się świecie technologii, aplikacje stały się nieodłącznym narzędziem marketingu internetowego. W tej sekcji zgłębiamy, jak różne aplikacje mogą pomóc w rozwijaniu i poprawianiu strategii marketingowych.

Screaming Frog

Co to jest Screaming Frog SEO Spider?

Odkryj, co to jest Screaming Frog - narzędzie do analizy strony internetowej, pozwalające na identyfikację błędów i problemów z SEO. Sprawdź, jak działa i jak można go wykorzystać do optymalizacji swojej witryny.
Wordpress

WordPress 6.1 wprowadzi "znaczną poprawę wydajności bazy danych"

WordPress 6.1 ma wprowadzić rozwiązanie, które przyniesie znaczny wzrost wydajności dzięki buforowaniu zapytań do bazy danych.
Wordpress

Starsze wersje WordPress stracą wsparcie dla aktualizacji zabezpieczeń

WordPress ogłosił, że 1 grudnia 2022 roku wersje 3.7 – 4.0 stracą wsparcie dla aktualizacji zabezpieczeń. Instalacje, których dotyczy problem, będą wyświetlać stałe powiadomienie, którego nie można odrzucić.
Screaming Frog

Screaming Frog SEO Spider 17.0 - Zakładka Problemy, Linki, wersja Apple Silicon, odpinane zakładki

Screaming Frog wydał dzisiaj nową wersję swojego narzędzia SEO Spider oznaczoną numerem 17.0. Aktualizacja zawiera sporo nowości, z którymi warto się zapoznać.
wordpress

Wydano aktualizację WordPress 6.0.1 z wieloma poprawkami błędów

Platforma WordPress wydała właśnie najnowszą aktualizację o numerze 6.0.1, która rozwiązuje wiele problemów mających miejsce do tej pory.
Yoast SEO

Aktualizacja 18.9 Yoast SEO

Najnowsze wersja Yoast SEO 18.9 jest już dostępna. W tej wersji skupiono się na pierwszym doświadczeniu użytkownika, które są bardzo przydatne i łatwiejsze do zrozumienia.
seo

Wtyczka WordPress Rank Math SEO wyposażona w moduł IndexNow

Wtyczka Rank Math SEO dedykowana dla platformy WordPress została wyposażona w moduł IndexNow.
Screaming Frog

Screaming Frog dodaje integrację z nowym API do weryfikacji adresów URL z Google Search Console

Integracja API Google URL Inspection dodaje 7 nowych sposobów poprawienie strony internetowej za pomocą Screaming Frog.

Zapisz się do Newslettera​

×