Newsy ze świata marketingu

Prezentujemy przed Tobą newsy marketingowe, najnowsze informacje o aktualizacjach oraz wiadomości, o których warto wiedzieć, jeżeli interesujesz się tematyką SEO, PPC, content marketingiem, analityką internetową oraz social media. Bądź na bieżąco z aktualnościami, spostrzeżeniami i trendami ze świata marketingu online, których współczesny marketer zdecydowanie potrzebuje, aby odnieść sukces.

Google Analytics

Google Analytics 4 wprowadza obsługę wyrażeń regularnych do tworzenia zdarzeń

Google Analytics 4 wprowadza obsługę wyrażeń regularnych (regex) do tworzenia i modyfikacji zdarzeń, oferując większą elastyczność, precyzję i ułatwiając migrację z Universal Analytics. Dowiedz się, jak skorzystać z tej funkcji i jakie są jej korzyści.
Google Maps

Nowe sposoby radzenia sobie z fałszywymi treściami w Google Maps

Odkryj, jak Google Maps wykorzystuje sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe do walki z fałszywymi treściami i udoskonalania doświadczeń użytkowników na platformie mapowej.
Instagram

Instagram testuje nowy efekt profilu urodzinowego

Odkryj nową funkcję Instagrama - efekt profilu urodzinowego! Dowiedz się więcej o testach tej innowacji i jak może wpłynąć na interakcje użytkowników oraz zaangażowanie w social media.

Pinterest dzieli się poradami na temat włączania komunikatów w swoich reklamach

Pinterest udostępnia wskazówki dotyczące włączania przekazu dotyczącego zrównoważonego rozwoju do strategii marketingowej na platformie. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się, jak wprowadzić bardziej zrównoważone podejście do Twojej marki na Pinterest.
Google

Google uruchamia nowe centrum przejrzystości reklam

Google uruchamia nowe Centrum Transparentności Reklamowej, które zapewnia użytkownikom większą kontrolę i przejrzystość w zakresie reklam online. Czytaj, aby poznać szczegóły dotyczące tej inicjatywy i jak wpłynie to na branżę reklamową.
Meta logo

Meta wprowadza nowe opcje reklam Reels

Meta (dawniej Facebook) wprowadza nowe opcje reklamowe do Reels, aby lepiej dostosować się do zmieniających się nawyków konsumpcyjnych użytkowników.
Bing

Microsoft wprowadza reklamy w Bing Chat

Odkryj, jak nowa funkcja Bing Chat ma zamiar wprowadzić zmiany w bezreklamowym doświadczeniu użytkowników poprzez wprowadzenie reklam. Przeczytaj teraz, aby być na bieżąco w świecie marketingu cyfrowego.
google

Google twierdzi, że Bard nie będzie zbyt często linkować do źródeł

Poznaj podejście Google Bard do linkowania do źródeł informacji, dążenie do zachowania równowagi między jakością treści a ilością linków oraz jego wpływ na wyszukiwarkę Google.
1 2 3 20
Załaduj więcej wpisów
×