Poznaj zespół KiwiLab

Kreatywni, otwarci na nową wiedzę, z analitycznymi umysłami – tak w trzech słowach można opisać twórców KiwiLab, internetowego portalu poświęconego e-marketingowi. Uwielbiamy testować nowości oraz odkrywać świeże metody na poprawę konwersji wszystkich właścicieli stron internetowych.

Każdego dnia wypatrujemy skutecznych i innowacyjnych sposobów na prowadzenie działań promocyjnych w sieci, a naszą wiedzą dzielimy się otwarcie właśnie z Tobą!

KiwiLab

Obserwujemy rynek, wyprzedzamy trendy.

Od kilku lat intensywnie pasjonuje nas marketing internetowy. Poszukujemy efektywnych sposobów na promocję stron w internecie i zwiększanie ich widoczności. Zgłębiamy naszą wiedzę, odkrywając nowe możliwości na optymalizację stron, skuteczne kampanie PPC, social media, content marketing i analitykę internetową. Wciąż idziemy do przodu.

Nie poszukujemy nowych trendów, by je naśladować. Chcemy je wyprzedzać.

Nasz Zespół

Oskar Chęciak

Zgłębia metody analizy danych oraz optymalizacji różnych procesów, łącząc te elementy z marketingiem internetowym. Szczególną uwagę przykłada do analityki internetowej i pozycjonowania.

Oskar Chęciak

Joanna Bagrij

Content marketerka uwielbiająca łączyć słowa z analizą danych. Dopracowuję strony zgodnie z UX i przeprowadzam audyty treści pod kątem SEO.

Michał Martyniuk

Związany z marketingiem internetowym od 2010 roku. Przeprowadza kampanie Pay Per Click za pośrednictwem platform Google, Facebook, LinkedIn, Twitter i Quora. Zajmuje się pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych.

Michał

Najnowsze artykuły

Sprawdź, co w ostatnim czasie dla Ciebie przygotowaliśmy.
Nastaw się na porządną dawkę branżowej wiedzy!