Poznaj zespół KiwiLab​

Kreatywni, otwarci na nową wiedzę, z analitycznymi umysłami - tak w trzech słowach można opisać twórców KiwiLab, internetowego portalu poświęconego e-marketingowi. Uwielbiamy testować nowości oraz odkrywać świeże metody na poprawę konwersji wszystkich właścicieli stron internetowych.

Każdego dnia wypatrujemy skutecznych i innowacyjnych sposobów na prowadzenie działań promocyjnych w sieci, a naszą wiedzą dzielimy się otwarcie właśnie z Tobą!

KiwiLab

Obserwujemy rynek, wyprzedzamy trendy.​

Od kilku lat intensywnie pasjonuje nas marketing internetowy. Poszukujemy efektywnych sposobów na promocję stron w internecie i zwiększanie ich widoczności. Zgłębiamy naszą wiedzę, odkrywając nowe możliwości na optymalizację stron, skuteczne kampanie PPC, social media, content marketing i analitykę internetową. Wciąż idziemy do przodu.

Nie poszukujemy nowych trendów, by je naśladować. Chcemy je wyprzedzać.

Nasz zespół

Oskar Chęciak

Zgłębiam metody analizy danych oraz optymalizacji różnych procesów, łącząc te elementy z marketingiem internetowym. Szczególną uwagę przykładam do analityki internetowej i pozycjonowania.

Oskar Chęciak
Michał

Michał Martyniuk

Jestem właścicielem marki Divloy, gdzie bazując na budowanym od 2010 roku doświadczeniu zajmuje się promowaniem firm w internecie z wykorzystaniem metod Growth Hackingu. Realizuję pozycjonowanie stron i sklepów internetowych oraz kampanie PPC za pośrednictwem Google Ads i Facebook Ads.

Najnowsze artykuły

Sprawdź, co w ostatnim czasie dla Ciebie przygotowaliśmy.
Nastaw się na porządną dawkę branżowej wiedzy!