Poznaj zespół KiwiLab​

Kreatywni, otwarci na nową wiedzę, z analitycznymi umysłami - tak w trzech słowach można opisać twórców KiwiLab, internetowego portalu poświęconego e-marketingowi. Uwielbiamy testować nowości oraz odkrywać świeże metody na poprawę konwersji wszystkich właścicieli stron internetowych.

Każdego dnia wypatrujemy skutecznych i innowacyjnych sposobów na prowadzenie działań promocyjnych w sieci, a naszą wiedzą dzielimy się otwarcie właśnie z Tobą!

KiwiLab

Obserwujemy rynek, wyprzedzamy trendy.​

Od kilku lat intensywnie pasjonuje nas marketing internetowy. Poszukujemy efektywnych sposobów na promocję stron w internecie i zwiększanie ich widoczności. Zgłębiamy naszą wiedzę, odkrywając nowe możliwości na optymalizację stron, skuteczne kampanie PPC, social media, content marketing i analitykę internetową. Wciąż idziemy do przodu.

Nie poszukujemy nowych trendów, by je naśladować. Chcemy je wyprzedzać.

Nasz zespół

Michał Martyniuk

Jestem związany z marketingiem internetowym od 2010 roku. Przeprowadzam kampanie Pay Per Click za pośrednictwem platform Google, Facebook, LinkedIn, Twitter i Quora. Zajmuję się pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych.

Michał

Najnowsze artykuły

Sprawdź, co w ostatnim czasie dla Ciebie przygotowaliśmy.
Nastaw się na porządną dawkę branżowej wiedzy!