Reklama PPC

Skuteczne zarządzanie kampaniami PPC (Pay-Per-Click) wymaga szczegółowej wiedzy i doświadczenia. Optymalizacja kampanii Google Ads w kontekście stron i sklepów internetowych pozwala na zmniejszenie kosztów za kliknięcie, jednocześnie zwiększając efektywność reklam. Różnorodne formaty reklam oferowane przez Google Ads umożliwiają stworzenie skutecznej strategii promocyjnej dla e-biznesów. W naszej sekcji znajdziesz porady, jak maksymalizować efektywność twoich kampanii PPC, by zwiększyć zwrot z inwestycji w reklamę online.

marketing internetowy

6 kosztownych błędów w reklamach Google i Facebook oraz sposoby ich naprawy

Zobacz jakie są najczęściej popełniane błędy w reklamach na platformach Google Ads i Facebook Ads oraz poznaj skuteczne metody na temat tego jak ich unikać.
PPC

Jak optymalnie rozdysponować budżet na PPC w e-commerce?

Zastanawiasz się, jak maksymalizować zwrot z inwestycji w kampanie PPC dla Twojego e-commerce? Dowiedz się, jak efektywnie zarządzać budżetem i optymalizować kampanie, by osiągnąć najlepsze wyniki.
kampania google ads

Reklamy Google Ads w połączeniu z SEO – dlaczego warto i jak wdrożyć?

85% ankietowanych przez WebFX twierdzi, że SEO i Google Ads (dawniej AdWords) są najskuteczniejszymi kanałami pozyskiwania klientów. Warto je zatem połączyć w taki sposób, aby generowały maksymalną liczbę konwersji oraz satysfakcjonujący zwrot z inwestycji. Jak to zrobić i dlaczego warto? Tego dowiesz się w dzisiejszym artykule! Reklamy Google Ads – czym są? Reklamy Google Ads […]
Zalety personalizacji w kampaniach marketingowych

Zalety personalizacji w kampaniach marketingowych

Zapraszamy do lektury, gdzie odkryjesz, dlaczego personalizowane kampanie marketingowe są nie tylko przyszłością, ale przepisem na sukces już dziś.
PPC

Jak mierzyć i poprawiać ROI w kampaniach PPC dla e-commerce?

Chcesz poprawić zwrot z inwestycji w swoje kampanie PPC? Dowiedz się, jak efektywnie mierzyć i optymalizować kampanie reklamowe dla e-commerce, by zwiększyć ich ROI.
PPC

Jak wyprzedzić inne e-commerce w swojej niszy poprzez PPC?

Chcesz przewyższyć konkurencję w swojej e-commerce niszy przy użyciu PPC? Odkryj skuteczne strategie, które pomogą Ci osiągnąć sukces, niezależnie od wielkości budżetu.
Marketing

6 metod wyznaczania budżetu reklamowego dle ecommerce

Chcesz zwiększyć efektywność swoich wydatków reklamowych w ecommerce? Odkryj sprawdzone metody wyznaczania budżetu reklamowego i dowiedz się, jak je stosować w praktyce.
PPC

Co to jest Feed Produktowy?

Chcesz poprawić widoczność swoich produktów i zwiększyć sprzedaż? Feed produktowy to Twoje narzędzie sukcesu w e-commerce. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!
1 2 3 12
Załaduj więcej wpisów

Zapisz się do Newslettera​

reklamy google ads

Google Ads – blog o płatnej promocji w wyszukiwarce Google

Kampania Google Ads to skuteczna forma promocji internetowej działalności, jeśli stanowi element precyzyjnie przemyślanej strategii marketingowej. Dobór właściwych słów kluczowych, wybranie najlepszych rodzajów reklamy, skonfigurowane i zoptymalizowanie kampanii to kwestie kluczowe w uzyskaniu oczekiwanego współczynnika konwersji. Google wciąż eksperymentuje z metodami docierania do konsumentów, dlatego płatna promocja w wyszukiwarce wymaga śledzenia nowości Google Ads. Nasz blog SEM pomoże Ci być zawsze na bieżąco z aktualnymi trendami i nowinkami.

Wszystko o Google i Facebook Ads na KiwiLab

Reklama Google AdWords PPC w postaci linków sponsorowanych pojawiających się nad i pod organicznymi wynikami wyszukiwania w wyszukiwarce Google to najczęstsza forma płatnej promocji firmy w internecie. Ale nie jedyna! Coraz większą popularnością cieszą się reklamy w social media, np. Facebook i Instagram Ads. Dzięki tym metodom promocji można dotrzeć do użytkowników poruszających się w obrębie portali społecznościowych.

google adwords ppc

Na blogu KiwiLab opowiemy Ci o:

linki sponsorowane google ads
Kampaniach linków sponsorowanych Google Ads
reklama na youtube
Płatnej promocji wideo – reklamie Google Ads na YouTube
reklama bannerowa google ads
Reklamie graficznej (display)
remarketing google ads
Remarketingu
reklama instagram
Reklamie na Instagramie
facebook ads
Facebook Ads
reklamy inteligentne google ads
Reklamie inteligentnej Google Ads
google shopping reklama
Kampaniach produktowych – Google Shopping (zakupy Google)

Optymalizacja kampanii Google Ads - z nami to nie trudne!

Zdradzimy Ci tajniki i sekrety prowadzenia skutecznych działań, korzystania z zaawansowanych ustawień systemu Google Ads, wdrażania rozwiązań, dzięki którym poprawisz jakość swojej reklamy, obniżając stawkę za kliknięcie w link sponsorowany. Reklama PPC jest niesamowicie ważna, a Ty możesz na nas liczyć w kwestii optymalizacji budżetów i znalezienia narzędzi najskuteczniejszych do promocji Twojej działalności.

Naszą stronę możesz traktować jak forum Google Ads – z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, rozwiewając wątpliwości i doradzając, jak prowadzić płatne kampanie linków sponsorowanych lub reklamować się na mapach Google.

optymalizacja kampanii google adwords
facebook reklama

Facebook Ads - porady dot. płatnej kampanii na Facebooku

Facebook oferuje ogromne możliwości w zakresie wyboru grupy docelowej, do której skierowana będzie płatna reklama. Zawężenie odbiorców po wieku, zainteresowaniach, lokalizacji czy statusu związku nie stanowi większego problemu. Podczas prowadzenia kampanii należy jedynie uważać, żeby zbyt szybko nie przepalić budżetu. Brak doświadczenia i znajomości w zakresie ustawień poszczególnych form reklamy z pewnością nie ułatwi osiągnięcia sukcesu. Jednak o nich się nie martw! Podpowiemy, jak tworzyć Facebook Ads, by wyciągnąć z promocji w social media jak najwięcej korzyści!

Instagram Ads - postaw na estetyczny przekaz wizualny

Reklama na Instagramie zyskuje na popularności, a atrakcyjne zdjęcia nierzadko o wiele silniej zachęcają do konwersji niż reklamy w formie tekstowej. Korzystając z Menedżera Reklam na Facebooku można również zoptymalizować kampanię płatną na Instagramie, wykorzystując ten kanał komunikacji. Co najlepiej przemawia do odbiorcy? Jakie treści są najbardziej wartościowe? Czym kierować się przy wyborze zdjęcia? Posiadając doświadczenie w promowaniu firm w mediach społecznościowych, podpowiemy, co sprawdza się najlepiej.
reklama instagram
reklamy google ads

Google Ads news – informacje o reklamach Google na KiwiLab

Fascynują nas nowe sposoby docierania do użytkowników wprowadzane na rynku polskim i amerykańskim przez Google. Na bieżąco śledzimy blog Google Ads, zaglądamy do oficjalnego supportu dla reklamodawców, słuchamy opinii ekspertów SEM wypowiadających się na grupach branżowych. Zbieramy newsy o Google Ads z różnych, wiarygodnych źródeł, testujemy nowinki, a następnie prezentujemy skondensowaną wiedzę na naszej stronie. Zależy nam, byś jako jeden z pierwszych dowiedział się o nowych metodach promocji i reklamy.

Raportowanie, ROI, mierzenie efektywności kampanii Google Ads

Na co dzień pracujemy z wymagającymi klientami, stąd doskonale wiemy, jak ważne jest raportowanie działań podejmowanych w zakresie promocji. System Google Ads pozwala na generowanie automatycznych raportów, wyliczanie współczynnika ROI, badanie efektywności kampanii reklamowych. Podpowiemy, jak odpowiednio skonfigurować konto AdWords, aby podsumowywanie comiesięcznych, kwartalnych lub rocznych działań nie spędzało snu z powiek. Doradzimy także jak PPC reklama Google powinna być poprawnie skonfigurowana oraz z jakich dodatkowych narzędzi analitycznych warto korzystać, by jeszcze bardziej usprawnić proces raportowania.

raportowanie google ads
reklama pay per click

KiwiLab – blog PPC dla wszystkich pasjonatów Adsów

Nowości, zmiany, przełomowe trendy dotyczące Google Ads i Facebook Ads – to wszystko znajdziesz na naszym blogu. Zejdziemy także do podstaw: przygotowania kampanii AdWords krok po kroku, założenia konta Google Ads, korzystania z Planera Słów Kluczowych czy wyjaśnienia jak płatna promocja YouTube może Ci pomóc. Przejdziemy też przez cały proces uruchomienia kampanii na Facebooku. Chcesz wyedukować się w zakresie powadzenia kampanii linków sponsorowanych? Interesuje Cię remarketing? A może Facebook Ads to coś, co chciałbyś wypróbować?

Zapisz się do naszego newslettera, by nie przegapić ciekawostek o reklamach, które uruchomisz w systemie Google i Facebook Ads!
×